Ekipman ve Sarf Malzemeleri


1

Dozaj Pompaları

Dozaj Pompaları çeşitli içerikte kimyasal çözeltilerin depo veya akış hattına dozajlanmasında kullanılmaktadır.Geniş bir ürün yelpazesi bulunan dozaj pompalarında kimyasal içerik,basınç,debi gibi değişken faktörler ışığında doğru kombinasyonları seçmek ayrı bir uzmanlık gerektirir.Yanlış seçimler sonucu başlangıçta ucuz ve cazip gözüken seçenekler uzun vadede çok daha maliyetli sonuçlar doğurabilir.Sahip olduğumuz birikim ile müşterilerimiz için uzun ömürlü ve  efektif çözümler sunmaktayız
2

Torba Filtreler

%100 Polyesterden üretilmiş torba filtreler sudaki askıda katı maddeleri tutma amacıyla proses öncesi sulardan askıda katı madde giderme amacıyla kullanılır. 140*800,140*400, 180*800 ölçülerinde, plastik ve demir çember ağızlı olarak üretilebilmektedir.

3filtre kabı

Filtre Kabı – Hausing

Polipropilen den üretilen kartuş filtre kapları 8 Bar basınca dayanıklıdır.10” ve 20” boylarında ve 1”,3/4”,1/2” bağlantı seçenekleri mevcuttur.
4spun

Spun Kartuş Filtreler

PP den üretilen sediment filtreler imiz suda bulunan askıda katı maddeleri  1-5-10 mikron hassasiyetinde süzerek kaba filtrasyon amaçlı kullanılırlar.Kullanım yerine göre 10-20-30-40” boylarında çeşitleri bulunmaktadır.
5

Aktif Karbon Kartuş

Sudaki serbest kloru,kokuyu giderme amaçlı kullanılan aktif karbon filtreler 10” ve 20” boylarında olup Granül Karbon ve Blok Karbon tipleri mevcuttur.